מי אנחנו?

החזון שלי

תכנון ולווי עבודות אבן לבניין ולפיתוח

במהלך עבודותי אני נתקל לא מעט בלקוחות שמחפשים אבן לפרוייקט שלהם ולרוב הם לא יודעים מאיפה להתחיל.
אם הם הצליחו ללמוד את המונחים אבן טובזה, טלטיש, משמשם או מטאבה, מושגים מקובלים בתעשיית האבן שמתארים את מרקם פני האבן היינו, גס, אבן עם בליטה גדולה, פירוש טובזה בערבית זה בטן, או מולטש=טלשיש, סתות גס אך בלי בליטה וכן הלאה מושמשם ומטאבה העדינים יותר בהתאמה, הלקוחות ישאלו אם האבן שותה מים?
אז רגע בוא נעשה סדר, אלו פרמטרים חשובים אך יש עוד דברים לבדוק כמו מקורה, צבעה, סוג העיבוד על הפאות ועוד ועוד המון פרטים שכבעל מקצוע יש לי גישה אליהם. אני אנסה להבין בעיקר מה אתם רוצים וההתמחות שלי היא בעיקר בלספק אבן בעלות מראה עתיק או צקומי היסטורי. אני רוצה לעזור לכם בלווי העבודה מראשיתה ובכך לייעל עבורכם את ההזמנה הנכונה שתחסוך המון זמן וכסף בפרוייקט שלכם. סמכו עליי צריך כאן המון נסיון ובקרת איכות שתביא הפרוייקט שלכם לתוצאה מעולה ולמראה שרציתם להשיג.

ערכי הליבה שלנו

אני מאמין ביחסי אנוש וחברות ביני לבין הלקוחות שלי, הכל מתבצע בקיפות מלאה וברמת שירות גבוהה ככל הניתן החל מעבודת המחקר על הפרויקט ועד לסיומו.
כדאי לכם לפנות אליי, אני מציע לכם מלבד החברות גם:

איך הכל התחיל

בעולם של קדמה וחישובי רווח מול תועלת, מקצועות העבר נכחדו כמעט לגמריי.
החרש, הנפח והסתת אבדו את היכולת שלהם להתחרות מול עולם תעשייתי יעיל וזול..
אבל אני תמיד הרגשתי שיש בזה משהו לא בסדר, ואפשר לבצע עבודה בכמה אופנים, והאופן בו אני תמיד עבדתי לא התאים לגישה המודרנית, במקום לחשוב שמשהו לא בסדר בי החלטתי לצאת למסע בביצוע מלאכה בכלים פשוטים ואדרבא להנות מהיתרונות הגדולים של עבודת ידכל פרט בעבודה יש משמעות בעייתי במרכאות.
מהצד שלי רציתי לתת הכל מבחינת זמן, אסטתיקה ודיוק. מהצד של המחיר צריך להיות תחרותיים.
מגיל צעיר נמשכתי לכל סוגי מלאכות הבנייה והפיתוח, גינון, פיתוח נוף, חקלאות, נגרות, בנייה וקונסטרוציות עניינו אותי מאד, ובעליי המקצוע בתחומים אלו היו חביבים עליי, עד שהתפתחתי להיות אחד מהם.
כילד אני זוכר את עצמי מביט בבנאי אבן שמכונה בארץ איטליאנו בונים קיר תמך ברחוב התמר בכרמיאל, ואותי מתבונןן בהם שעות. המשיכה הזאת הפכה להיות בדם שלי, עד שלפני כעשר שנים לאחר התנסויות בבניית טרסות לקחתי לידי פטיש פשוט שעולה עשרים וחמישה שקלים במשקל קילוגרם והתחלתי לסתת אתו כמות נכבדה של אבן. נפעתי בידיי, עפו נתזים לעיניי אבל לא הרפיתי עד שידיי למדו את מה שהעין רואה.

האנשים מאחורי העסק

דוב

בעלים

צוות הסתתים של אבן לקט,

אבו נאסר=סתת אמן, כאמל מנהל עבודה בשטח